Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Preprava a platba

Preprava a platba

Preprava:

  • Menšie a bežné zásielky (boxy) zasielame najmä prepravnou spoločnosťou PPL , výnimočne spoločnosťou Česká pošta.
  • Nadmerné zásielky a veľkoformátové dekorácie, zasielame najmä spoločnosťou TOPTRANS. Niekedy PPL, prípadne (najmä do zahraničia) spoločnosťou FEDEX. Podľa typu a predovšetkým rozmeru zásielky individuálne volíme najvhodnejšieho dopravcu.
  • Osobné prevzatie tovaru na adrese výrobne firmy SABRI sro, Komenského 328, Nová Paka 509 01, po predchádzajúcom telefonickom dohovore a upresnení dňa a času prevzatia. Platba vopred na účet, pred výrobou.
  • Kombinácia dopravcov – v prípade, že máte viac typov (rozmerov) produktov, je možné, že väčšie dekorácie Vám prídu dopravcom TOP TRANS a menšie balíky zvlášť, dopravcom PPL.

Platba objednávky:

Vzhľadom na to, že dekorácie vyrábame až na základe objednávky zákazníka, požadujeme platbu pred začatím výroby, prevodom na náš účet. Platbu na dobierku neumožňujeme.

Cena za prepravu + balné:

Keďže máme v ponuke veľmi rozmanité produkty (váhou, dĺžkou a rozmerom) a nevieme, akú kombináciu produktov zákazník objedná, cenu prepravy nie je ľahké “trafiť” presne. Väčšina našich produktov je väčšej hmotnosti aj rozmeru a spadá do nadmerných zásielok, ktoré navyše musíme rozdeliť do viacerých balíkov. Cena dopravy je preto často krát oveľa vyššia, než zákazníci predpokladajú, ale často ju doplácame my. Rozdelili sme cenu dopravného preto do niekoľkých kategórií podľa hodnoty nákupu . Cena prepravy obsahuje aj balné , ktoré ich vzhľadom k typu nášho sortimentu nepodceňujeme a snažíme sa produkty starostlivo baliť, aby nedošlo pri preprave k poškodeniu.